Informacija tėvams

Domi darželyje teikiamos šios paslaugos

• Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų (nuo 2 iki 6 metų) ugdymas visą darbo dieną (nuo 7:30 iki 17:30 val.) ištisus metus;

• Ugymas vykdomas lauke iškyrus tuo metu, kai oro sąlygos yra tam netinkamos. Pasireiškus pavojingiems meteorologiniams reiškiniams veikla bus vykdoma “Kartų Namų” patalpose , antrame aukšte.

• Lankstus, su šeimomis suderintas grafikas, pavyzdžiui, rytinė arba popietinė sesijos;

• Vaikų pavėžėjimas iš Zarasų.

• Tėvų konsultavimas;

• Vasaros stovyklų vaikams organizavimas.

Priėmimo procesas

Vaikai į mūsų darželį priimami po tėvų pokalbio su administracija, užpildžius visus būtinus pateikti dokumentus ir pasirašius ugdymo sutartį.

Registracijos mokestis

200 eur - mokamas vieną kartą.

Primename, kad nepamirštumėte pasirūpinti kasmetiniu vaiko profilaktiniu sveikatos patikrinimu, kreipiantis į šeimos gydytoją ir gydytoją odontologą.

Į ugdymo įstaigą nešti popierinės sveikatos patikros išrašo nereikia, užtenka gydytojo užpildytos formos (forma Nr. 027-1/a).

Ugdymo mokestis su savivaldybės kompensacija

170 eur/mėn
5 dienos per sav.

130 eur/mėn
4 dienos per sav.

85 eur/mėn
3 dienos per sav.

85 eur/mėn
Nepilna diena*

• Diena trunka nuo 7.30 iki 17.30 val.

• Nepilna diena trunka nuo 7.30 iki 13.00 val.

• Už ugdymo programą papildančias veiklas papildomai mokėti nereikia

• Jei darželį lanko du šeimos vaikai, pritaikome 20 % nuolaidą priežiūros ir ugdymo mokesčiui už antrąjį vaiką.

• mokestis gali būti mažesnis, kai tėvai prisideda prie bendruomeninių veiklų (pvz. veiklų vedimas vaikams, prisidėjimas prie ūkio ar kitų darbų).

• Pilnos dienos maitinimo kaina 5 eur.